Potrzebujemy pralkę

Następnym sprzętem, który znajduje się już na granicy swoich możliwości jest pralka automatyczna, a wiadomo, pralka, to nie człowiek i wieku emerytalnego w nieskończoność przesuwać się nie da. W tej sytuacji, jeśli nie znajdą się ludzie, którzy przekażą nam sprawny „automat”, nam grozi powrót do metod stosowanych przez nasze prababcie, a naszym podopiecznym bycie kłopotliwymi towarzysko 😉

Dzięki zaangażowaniu i hojności darczyńców udało nam się zorganizować trzy nowe pralki! Bardzo dziękujemy. Więcej pralek nam już nie trzeba ale w związku z tym, że już niebawem zostanie otwarte nowe schronisko dla bezdomnych, ciężko chorych mężczyzn, będziemy potrzebowali zmywarkę z wyparzarką. Liczymy na Waszą pomoc.

Mamy więc prośbę: jeśli możecie, to podarujcie nam pralkę! Oczywiście może być to sprzęt używany, ważne żeby był sprawny, bo nie stać nas na kosztowne naprawy. Taka sytuacja, to przecież świetna okazja, żeby kupić sobie nową pralkę, a starą przekazać nam. A może zrzucicie się ze swoimi przyjaciółmi na nową dla nas? W takim wypadku najlepiej kupić 7-8 kilową, bo ze względu na mały popyt, często są one tańsze, a dla nas będzie jak znalazł.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszą księgową, panią Magdą (+48 22 224 44 55) lub pod numerami naszych telefonów znajdujących się w zakładce kontakt.

Czytaj dalej