Potrzebne nowe życie

Dwóch podopiecznych przebywających w naszym ośrodku bardzo stara się o zmianę swojego życia. Przebyli już długą drogę walki wewnętrznej i są gotowi wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość we własne ręce. By to było możliwe potrzeba już bardzo niewiele ale bez twojej pomocy, to może się nie udać.

Panowie (46l i 39l) od roku aktywnie poszukują pracy, niestety polskie realia wyglądają jak wyglądają i na razie jest to wysiłek bezowocny. Mogą zwiększyć swoje kwalifikacje a tym samym zwiększyć szanse na znalezienie pracy i rozpoczęcie nowego życia, potrzebne są jednak osoby, które wyciągną do nich pomocną dłoń. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że taką nową nadzieją mógłby być kurs prawa jazdy kategorii B.

Jeśli chcesz i możesz pomóc, to możesz sfinansować w całości lub w części kurs, egzaminy i badania na prawo jazdy kategorii B dla jednego lub obu podopiecznych. Jeśli możesz zaproponować pracę, to tym bardziej Ciebie potrzebujemy! Na prawdę warto nie przechodzić obojętnie obok tej sytuacji, bo w tym wypadku udzielona pomoc będzie miała bardzo konkretne owoce, to będzie szansa na nowe życie dla tych ludzi.

Osoby zainteresowane udzieleniem pomocy prosimy o kontakt z panią Dorotą Trzaską pod numerem telefonu +48 605 695 539.

Czytaj dalej