Zespół (ikona)

Nasz zespół

Mokotowskie Hospicjum Świętego Krzyża, to nie ten czy inny budynek, który przecież się zmienia, tylko żywi ludzie – ci, którzy z naszej pomocy korzystają oraz ci, którzy wkładają tu spory kawałek swojego serca aby pomagać tym pierwszym. Lista osób, które na przełomie całej historii Hospicjum z nami współpracowały jest bardzo długa i już nawet nie sposób wszystkich wymienić. Obecnie w formie zatrudnienia i wolontariatu pracuje u nas około 20 osób. Poniżej znajduje się lista tych, z którymi możesz skontaktować się aby uzyskać pomoc.

 

Zarząd Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża

 

Magdalena Hozer-Chachulska

Założyciel | Prezes Zarządu

hogdam44@interia.eu
+48 22 646 31 20 / +48 22 224 16 73Karolina Molas

sekretarz, prawnik
według grafikuTomasz Chwyczko

Lekarz kardiolog | Wiceprezes Zarządu

tomasz.chwyczko@mokotowskiehospicjum.pl


Jestem lekarzem, specjalistą chorób wewnętrznych. Na co dzień pracuję w Instytucie Kardiologii. W Hospicjum pracuję od 2012 roku, realizując społecznikowską pasję. Prywatnie jestem mężem, ojcem, uwielbiam teatr i grę na pianinie.

Janina Wódka

Kucharz Wydawanie Paczek
codziennie 9.00-11.00
janina.wodka@mokotowskiehospicjum.pl
22 224 44 54


Z hospicjum jestem związana od wielu lat, najpierw jako wolontariusz a obecnie pracownik. Zarządzam jadłodajnią dla bezdomnych i administruję schroniskiem dla chorych, zajmuję się także pozyskiwaniem żywności i koordynacja dostaw.

Benita Prusinowska

Prawnik | Pedagog resocjalizacyjny
według grafiku
benita.prusinowska@mokotowskiehospicjum.pl


Specjalizuję się w problematyce wykluczenia społecznego i bezdomności. Pomagam  rozwiązywać problemy życiowe, głównie problemy prawne. Oprócz pisania pism procesowych, staram się towarzyszyć i wspierać. Prywatnie jestem żoną, mamą i właścicielką czworonoga. 

Pozostali członkowie naszego zespołu

 

Agnieszka Barczewska

Pracownik administracyjny | Pedagog resocjalizacyjny | Terapeuta uzależnień
Dyżury od poniedziałku do piątku między 9:00 a 15:00
agnieszka.barczewska@mokotowskiehospicjum.pl
+48 22 394 32 51


W Hospicjum pracuję od grudnia 2014 r.  jako pracownik administracyjny Schronisk Specjalistycznych. Wcześniej zajmowałam się terapią dla osób osadzonych w zakładach karnych, pracą z osobami niedostosowanymi społecznie, wspieraniem rodziców w procesie odzyskiwania dzieci z domów dziecka. Od stycznia prowadzę terapię indywidualną na obu Schroniskach jak i zajęcia psychoedukacyjne razem z psychoterapeutą Dorotą Trzaską w Schronisku przy ul. Dojazdowej 3

Jacek Nasiłowski

lekarz pulmonolog
Marta Trafalska – Leszczyńska

lekarz kardiolog
Małgorzata Buczkowska

Pracownik socjalny Schroniska


22 298 51 12


Pani Małgorzata zajmuje się pomocą socjalną skierowaną dla osób przebywających w naszych Schroniskach Specjalistycznych - pomaga wypełniać wnioski, udaje się z podopiecznymi do różnych instytucji, by ułatwić im wychodzenie z bezdomności. Przyjmuje w poniedziałki, czwartki i piątki od 8.00 do 16.00 na ul. Magazynowej a we wtorki i środy w tych samych godzinach na ul. Dojazdowej 3.

Magdalena Drypan

Pracownik socjalny osób bezdomnych i mieszkańców Mokotowa


22 425 06 83


Pani Magdalena przyjmuje przy ul. Magazynowej 14 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zajmuje się ubogimi osobami z dzielnicy Mokotów, osobami bezdomnymi, osobami, które w przeciągu pół roku opuściły Zakłady Karne i Areszty Śledcze. Jeśli potrzebujecie Państwo porady, konsultacji lub uzyskania informacji odnośnie programu FEAD (paczki żywnościowe) kontaktujcie się z Panią Magdaleną.

Aneta Kretkowska

Pielęgniarka SchroniskPani Aneta przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki od godziny 16.00 na ul. Magazynowej 14 i Dojazdowej 3 oraz w soboty od godziny 8.00. Zajmuje się pacjentami zarówno na Schroniskach Specjalistycznych jak i osobami, które przychodzą z zewnątrz do naszej Przychodni Lekarskiej.

Anna Dąbrowska

koordynator medyczny, pielęgniarka


22 239 96 89


Pani Anna pracuje w naszym Stowarzyszeniu od niedawna. Koordynuje pracę pielęgniarek i opiekunów. Jest w stałym kontakcie z lekarzami, pracownikiem socjalnym i psychologiem. W sprawach związanych z Hospicjum Domowym można dzwonić do Pani Anny po godzinie 15.00, gdyż do tej godziny pracuje zawodowo w innym miejscu.

Agnieszka Maruszczak

pielęgniarkaPani Agnieszka pracuje jako pielęgniarka w Hospicjum Domowym.

Katarzyna Durka

opiekun w Hospicjum Domowym
Magdalena Pulkowska

opiekun w Hospicjum Domowym i Schronisku Specjalistycznym przy ul. Dojazdowej 3
Bartosz Rajkowski

opiekun w Hospicjum Domowym
Balbina Nowek

Starszy pracownik socjalny | Streetworker

balbina.nowek@mokotowskiehospicjum.pl
+48 22 392 84 53Agnieszka Wójcik
Bożena Hamberg

Fizjoterapeuta | Masażysta

bozena.hamberg@mokotowskiehospicjum.plLeszek Kraj
Paweł Chachulski
Ryszard Skrzątek
Teresa Godlewska

Psycholog | Przewodniczący sądu koleżeńskiego
Dyżury w poniedziałki od 8.30 do 11.30
teresa.godlewska@mokotowskiehospicjum.pl
+48 22 224 44 45 | +48 691 739 910


W Hospicjum pracuję od 2010 roku - najpierw jako wolontariusz a obecnie na umowie. Sprawuję opiekę nad pacjentami hospicjum domowego oraz ich rodzinami (dzieci, młodzież, dorośli) w zakresie opieki psychoonkologicznej i opieki psychologicznej (także interwencje w kryzysach życiowych). Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i babcią wnuczki Mai. Lubię dużo czytać, interesuje mnie fotografia oraz uwielbiam długie spacery.

W razie konieczności dyżury dodatkowe w inne dni tygodnia uzgadniane są telefonicznie z zainteresowanymi osobami.

Jeśli jesteś naszym pracownikiem lub wolontariuszem a nie zostałeś wymieniony powyżej albo jeśli znajdujące się tu dane są nieaktualne, to wypełnij i pozostaw ankietę u naszych pracowników socjalnych albo napisz do mnie.

Czytaj dalej

Nie tylko hospicjum | Stowarzyszenie | Organizacja Pożytku Publicznego

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress