Wigilia (ikona)

Wigilia dla bezdomnych

Pomimo kryzysu udało się nam zorganizować dziś wieczerzę wigilijną dla bezdomnych i ubogich z Warszawy i okolic. Dzięki sponsorom i dobrym ludziom na świątecznym posiłku mogliśmy ugościć około kilkuset najbardziej potrzebujących. Chętnych było tylu, że musieliśmy zorganizować wcześniejsze zapisy i wszystko urządzić w kilku turach, bo na raz by się nie pomieścili.

Niektórzy na Wigilię przyszli całymi rodzinami – są to rodziny biedne, patologiczne, rozbite, osierocone, inwalidzkie czy z chorymi dziećmi. Spotkanie odbyło się w niedzielę więc nie musieliśmy zachować postu i ludzie mogli najeść się a przecież przez cały rok są niedożywieni.

Na nadchodzące święta wszystkim naszym podopiecznym, naszym darczyńcom i wolontariuszom, pracownikom, tym którzy nas wspierają, dobrze nam życzą, tym wszystkim, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny i wszystkim ludziom dobrej woli składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego!

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>