Ty jesteś naszym wolontariuszem

Być może chcesz nam pomóc ale nie wiesz jak to zrobić więc postanowiliśmy Ci podpowiedzieć jak łatwo możesz zostać naszym wolontariuszem.

Oczywiście nie każdy ma czas żeby zaangażować się w bezpośrednią działalność na rzecz naszego hospicjum, sami często z trudnością godzimy z tym swoje pozostałe obowiązki. Tydzień pracy rozciąga się na weekendy, w których organizujemy zbiórki i dystrybuujemy ulotki informujące potencjalnych darczyńców o kierunkach naszej działalności i naglących potrzebach.

Problem w tym, że jest nas niewielu i stąd sami nie dajemy rady dotrzeć do zbyt wielkiego grona osób. Pomyśleliśmy więc, że nam chętnie pomożesz! Robota do wykonania jest prosta: jeśli posiadasz drukarkę pobierz naszą ulotkę i wydrukuj kilka jej kopii a następnie rozdaj je wśród swojej rodziny, znajomych, sąsiadów.

Możesz też  kilka naszych ulotek zostawić w swojej parafii czy kościele, o ile oczywiście jest tam wyznaczone do tego celu miejsce. Nie przejmuj się jeśli nie masz kolorowej drukarki, nie chodzi przecież o ładne obrazki tylko o treść.

Tym, którzy korzystają z internetu nie musisz dawać papierowej ulotki, wystarczy, że zapiszesz im adres naszej strony i tu będą mogli znaleźć wszystkie potrzebne informacje.

Prosta sprawa, niewiele roboty a nam może to bardzo pomóc. Bardzo liczymy na Ciebie. Oczywiście wierzymy, że będziesz nam w ten sposób pomagać nie raz więc pamiętaj co jakiś czas wpaść po zaktualizowaną wersję ulotki.

Czytaj dalej