O nas w TVR (ikona)

Reportaż o nas w telewizji TVR

W środę 22 stycznia o godzinie 20:30 na antenie telewizji TVR w programie „O tym się mówi” (odcinek 30 drugiego sezonu) został wyemitowany zrealizowany w zeszłym tygodniu reportaż o naszym hospicjum.

W kilkuminutowym materiale dziennikarze przedstawili na czym polega nasza działalność, przede wszystkim to jak funkcjonuje schronisko oraz zrelacjonowali nasze aktualne problemy. Przed kamerami pani prezes Magdalena Hozer-Chachulska opowie nieco o historii naszego hospicjum a oprócz naszych pracowników zobaczycie również kilku naszych podopiecznych, którzy podzielą się tym dlaczego ich życie potoczyło się tak, że się tutaj znaleźli.

Urzędnik Narodowego Funduszu Zdrowia tłumaczy dlaczego ta instytucja nie przeznaczy żadnych środków na naszą działalność a władze dzielnicy Mokotów wyjaśniają sytuację naszej siedziby. Reportaż możesz obejrzeć poniżej lub na stronie telewizji TVR.

Przy okazji przypominamy podobny reportaż o nas nakręcony kilka lat temu przez Telewizję Polską, który możesz obejrzeć tutaj.