Pomoc od Firmy ALFA Anna Jurasz oraz MEDICA. Niesiemy Pomoc

Informujemy, że firma ALFA Anna Jurasz oraz firma „Medica. Niesiemy Pomoc” prowadzą akcję zbierania pieniędzy na zakup pieluchomajtek, opatrunków oraz innych artykułów medycznych, które zostają przekazywane dla Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża

Firma „Medica. Niesiemy Pomoc” współpracuje współpracuje z naszą placówką już od dawna. Jej wsparcie polega na prowadzeniu akcji mającej na celu nieodpłatne zaopatrzenie Stowarzyszenia w środki higieniczne i pielęgnacyjne. Z taką też prośbą, w imieniu Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża, zwraca się do firm oraz osób prywatnych.

Dane firmy:

„MEDICA. Niesiemy pomoc”
Piaski 13,
98-313 Konopnica
NIP: 699-126-00-00
Firma Alfa Anna Jurasz z Sosnowca aktywnie wspiera nasze hospicjum od wielu lat W imieniu Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża firma zwraca się do przedsiębiorców, osób prywatnych z prośbą o pomoc w zakupie materiałów jednorazowego użytku, środków opatrunkowych, materiałów rehabilitacyjno-ortopedycznych.

Funkcjonowanie naszego Hospicjum Domowego oraz Schronisk Specjalistycznych jak i Przychodni Lekarskiej możliwe jest dzięki dobrej woli osób wspierających naszą działalność i firm współpracujących, które pomagają pozyskać środki finansowe na nasze hospicjum. Każda złotówka wpłacona przez sponsora/darczyńcę wpływa na poprawę jakości świadczonych przez nas usług.

Dane firmy:

Alfa Anna Jurasz